Nasıl Yapıyoruz

Stil& Dizayn Tasarım

Tasarım geliştirme ekibimiz tarafından, farklı kumaş teknolojileri kullanılarak ve sezonun trendleride dikkate alarak, promosyon tekstili alanında hazır giyim kalitesi ve estetiği ile fonksiyonel ürünler tasarlanıp kullanıcıya sunulmaktadır.

Cool System ve Kesim

Kurumlar için özel dizayn edilmiş görseller, tüm veri, bilgisayar ortamında kalıp yaratmaya olanak veren CAD sistemine girilir. Bu bize hızlı bir şekilde numune üretmeye olanak verir. Siparişinizi onayladığınızda, plotter kesim departmanında çizimleri oluşturulur.

Yarı otomatik kesim makinalarımız, dizaynınızı en düzgün ve ekonomik şekilde keserek dikime hazır hale getirir.

Baskı ve Uygulamalar

Emprime baskı, Sıcak transfer baskı, Ofset sıcak transfer baskı, Sublimasyon baskı, Dijital baskı logolarınız için kullandığımız baskı çözümleridir. Tüm bu işlemler son teknoloji makinalar ile yapılmaktadır. Kullandığımız boyalar ECO TEX sertifikalıdır.

Nakış

Yüksek teknoloji ürünü makinalarla yapılan nakışlar logonuza mükemmel görünüm vermektedir.

Görünümün kalitesi için biz sınıfının en iyi ipliğini ve gelişmiş makinalarını kullanırız. ( Çin iğnesi için Tajima ve daha küçük, detaylı işler için Barudan marka makinalar kullanılır.)

Dikim

Tam otomatik makinalar, special makinalar ve deneyimli personelimiz ile yaptığımız dikim, hataları en aza indirerek tasarımın mükemmel şekilde hazırlanmasını sağlar.

Kalite Kontrol

Ürün iplik temizliği yapılır. Siparişleriniz adresinize gönderilmeden önce uzman personelimiz tarafından dikkatli bir kalite kontrol sürecinden geçirilir.

Ütü, Paket, Depolama, Sevkiyat

Ürünler itina ile, ürün cinsine göre ütülenir. İstenilen şekilde tek tek poşetlenir ve istenmişse barkodlanır. Kolilenen ürünlerin üstüne ürün sevkiyat bilgileri yazılır. Sevkiyata hazır ürünler şehir içi sevkiyatlara firmamızın araçları ile adrese teslim edilir.